بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» طرز تهیه مرغ با سس سیر عسلی و کلم بروکسل

طرز تهیه مرغ با سس سیر عسلی و کلم بروکسل

عسل به عنوان سس مناسب برای ران های مرغ ترد و مخلوطی از جوانه بروکسل و پیاز قرمز عمل می کند. وقتی این غذا را معرفی میکنیم ، بارها آن را درست میکنید ، به من اعتماد کنید.

زمان دقیقه 10 دقیقه

زمان پخت 26 دقیقه تا 30 دقیقه

مواد لازم : برای 4 نفر

1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه آسیاب شده ، تقسیم شده

1/2 پیاز قرمز متوسط

455 گرم کلم بروکسل

4 ران مرغ 

1 قاشق چایخوری نمک ، تقسیم شده

1 قاشق غذا خوری روغن زیتون

2 حبه سیر

3 قاشق غذاخوری عسل گرم ، تقسیم شده

تکه های فلفل قرمز ، برای تزیین (اختیاری)

طرز تهیه :

سینی فر را در وسط قرار دهید و فر را با دمای 400 درجه فارنهایت گرم کنید. 4 ران مرغ را با حوله های کاغذی خشک کنید و همه را با 1/2 قاشق چای خوری نمک و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه مزه دار کنید.

1 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در یک تابه بریزید. مرغ را به سمت پایین پوست اضافه کنید. حدود 15 دقیقه روی حرارت متوسط ​​بپزید تا زمانی که گوشت سرخ وترد شود ، در همین حال ، جوانه بروکسل را تمیز کرده و از طول به دو نیم کنید. 1/2 پیاز قرمز متوسط ​​را به قطعات 1 اینچی و یا ۲.۵۴ سانتیمتری برش دهید. 2 حبه سیر را خرد کرده و با 2 قاشق غذاخوری عسل داغ در یک کاسه کوچک مخلوط کنید.

مرغ را به یک بشقاب منتقل کنید ،شعله را زیاد کرده وجوانه بروکسل و پیاز قرمز را به تابه اضافه کنید. با 1/2 قاشق چایخوری نمک باقیمانده و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه مزه دار کنید. 3 تا 4 دقیقه با گه گاه هم زدن آن را بپزید و بعد از روی حرارت بردارید.

مرغ را روی سبزیجات قرار داده و مخلوط سیر و عسل را با قاشق روی مرغ بریزید و از پشت قاشق استفاده کنید تا یکنواخت پخش شود.بعد ظرف را در فر به مدت 8 تا 10 دقیقه قرار داده تا مرغ پخته شود. 1 قاشق غذاخوری عسل داغ باقیمانده را روی مرغ و سبزیجات بپاشید. شما براحتی روی حرارت ملایم گاز هم میتوانید اینکار را انجام داده و بگذارید تا مرغ پخته شود.در صورت تمایل با پوسته فلفل قرمز تزئین کنید.

یادداشت ها

ذخیره سازی: مواد باقی مانده را می توان در ظرف دربسته تا 3 روز در یخچال نگهداری کرد.

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


تاسیسات شماسی، فروش پکیج بوتان شیراز 09177148335 تاسیسات شماسی، فروش پکیج بوتان شیراز 09177148335 مشاهده