مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» طرز تهیه مرغ با سس سیر عسلی و کلم بروکسل

طرز تهیه مرغ با سس سیر عسلی و کلم بروکسل

عسل به عنوان سس مناسب برای ران های مرغ ترد و مخلوطی از جوانه بروکسل و پیاز قرمز عمل می کند. وقتی این غذا را معرفی میکنیم ، بارها آن را درست میکنید ، به من اعتماد کنید.

زمان دقیقه 10 دقیقه

زمان پخت 26 دقیقه تا 30 دقیقه

مواد لازم : برای 4 نفر

1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه آسیاب شده ، تقسیم شده

1/2 پیاز قرمز متوسط

455 گرم کلم بروکسل

4 ران مرغ 

1 قاشق چایخوری نمک ، تقسیم شده

1 قاشق غذا خوری روغن زیتون

2 حبه سیر

3 قاشق غذاخوری عسل گرم ، تقسیم شده

تکه های فلفل قرمز ، برای تزیین (اختیاری)

طرز تهیه :

سینی فر را در وسط قرار دهید و فر را با دمای 400 درجه فارنهایت گرم کنید. 4 ران مرغ را با حوله های کاغذی خشک کنید و همه را با 1/2 قاشق چای خوری نمک و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه مزه دار کنید.

1 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در یک تابه بریزید. مرغ را به سمت پایین پوست اضافه کنید. حدود 15 دقیقه روی حرارت متوسط ​​بپزید تا زمانی که گوشت سرخ وترد شود ، در همین حال ، جوانه بروکسل را تمیز کرده و از طول به دو نیم کنید. 1/2 پیاز قرمز متوسط ​​را به قطعات 1 اینچی و یا ۲.۵۴ سانتیمتری برش دهید. 2 حبه سیر را خرد کرده و با 2 قاشق غذاخوری عسل داغ در یک کاسه کوچک مخلوط کنید.

مرغ را به یک بشقاب منتقل کنید ،شعله را زیاد کرده وجوانه بروکسل و پیاز قرمز را به تابه اضافه کنید. با 1/2 قاشق چایخوری نمک باقیمانده و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه مزه دار کنید. 3 تا 4 دقیقه با گه گاه هم زدن آن را بپزید و بعد از روی حرارت بردارید.

مرغ را روی سبزیجات قرار داده و مخلوط سیر و عسل را با قاشق روی مرغ بریزید و از پشت قاشق استفاده کنید تا یکنواخت پخش شود.بعد ظرف را در فر به مدت 8 تا 10 دقیقه قرار داده تا مرغ پخته شود. 1 قاشق غذاخوری عسل داغ باقیمانده را روی مرغ و سبزیجات بپاشید. شما براحتی روی حرارت ملایم گاز هم میتوانید اینکار را انجام داده و بگذارید تا مرغ پخته شود.در صورت تمایل با پوسته فلفل قرمز تزئین کنید.

یادداشت ها

ذخیره سازی: مواد باقی مانده را می توان در ظرف دربسته تا 3 روز در یخچال نگهداری کرد.

فرم ارسال نظر

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در ارم بلاگ پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در ارم بلاگ مشاهده