بازدید سایت خود را میلیونی کنید


» طرز تهیه غذای دریایی ماهی با قارچ و سیر کره ایی

طرز تهیه غذای دریایی ماهی با قارچ و سیر کره ایی

ماهی قزل آلا با این قارچ های سیر کره ای تفت داده شده یک شام سریع و راحت و سبک که میتوانید با نان یا برنج ان را سرو کنید. بهترین سبزیجات برای این شام ماهی قزل آلا عطر و طعم و کمی شیرین آویشن تازه مطابقت طبیعی با قارچ و ماهی قزل آلا دارد ، یا رزماری ، با طعم تند و فلفلی ، و همچنین مریم گلی بسیار عالی خواهد بود. مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، به حدود یک قاشق غذا خوری برگ تازه خرد شده نیاز دارید.

زمان آماده سازی

7 دقیقه تا 10 دقیقه

زمان پخت

12 دقیقه تا 15 دقیقه

مواد لازم : برای 4 نفر

455 گرم قارچ دلخواه

4 حبه سیر

6 شاخه آویشن تازه

4 فیله ماهی قزل آلا یا سالمون

1 قاشق چایخوری+ 1/2 قاشق چایخوری نمک ، تقسیم شده

1/2 قاشق چایخوری فلفل سیاه تازه آسیاب شده ، تقسیم شده

2 قاشق غذاخوری روغن زیتون

2 قاشق غذاخوری کره بدون نمک

طرز تهیه :

یک چهارم قارچ و 4 حبه سیر را خرد کنید. برگ ها را آویشن را بگیرید. 4 فیله ماهی قزل آلا را با حوله های کاغذی خشک کنید ، سپس از دو طرف با 1 قاشق چای خوری نمک و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه مزه دار کنید.

2 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در یک قابلمه بزرگ نچسب و درب دار روی حرارت متوسط ​​تا زیاد گرم کنید تا گرم شود. از سمت پوست ماهی قزل آلا را توی ماهی تابه قرار داده و حدود 4 دقیقه آن را سرخ کرده تا طلایی شود.

بعد طرف دیگر ماهی را برگردانده و آن را سرخ و طلایی کنید. 2 قاشق غذاخوری کره بدون نمک را در ماهیتابه ذوب کنید. قارچ ها را اضافه کرده و حدود 3 دقیقه یا تا جایی که آب اضافی توی بافت تبخیر و قارچ سرخ شود ، آنرا تفت دهید و بعد سیر ، نیمی از برگ های آویشن ، و 1/2 قاشق چایخوری نمک و 1/4 قاشق چای خوری فلفل سیاه را اضافه کنید، یک یا دو بار هم بزنید ، تا زمانی که قارچ ها کاملاً طلایی شوند و فقط 3 دقیقه تفت بدهید تا نرم شوند.

دما را به حد متوسط ​​کاهش دهید. ماهی را از قسمت پوست به ظرف برگردانید و آن را درون قارچ ها قرار دهید. بسته به ضخامت فیله ، 2 تا 5 دقیقه ماهی قزل آلا را بپوشانید و بپزیدو در آخرباقی برگ های آویشن باقیمانده را بپاشید و آن را در کنار نان یا برنج سرو کنید.

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


تاسیسات شماسی، فروش پکیج بوتان شیراز 09177148335 تاسیسات شماسی، فروش پکیج بوتان شیراز 09177148335 مشاهده