مینی تارت برای شیرینی مینیاتوری

» مینی تارت برای شیرینی مینیاتوری

این تارت های کوچک بسیاز فانتزی و خوشمزه است مخصوصا که با مواد دلخواه بخواهید آن را پر کنید و بسیار مناسب مهمانیهای شما است . تهیه این شیرینی های مینیاتوری در سه مرحله انجام می شود که بسیار ساده و راحت است.


مواد لازم برای 22 سبد


 250 گرم آرد

 150 گرم کره

 200 گرم پودر قند ویا شکر

    1 عدد پوست رنده شده لیمو

    5 عددزرده تخم مرغ

        نوک کارد نمک


موادلازم: برای کرم کاستارد

 500 میلی لیترشیر 

 150 گرم شکر

   50 گرم آرد ذرت

    6 عددزرده تخم مرغ

    1 قاشق چای خوری عصاره وانیل


مواد لازم : برای تزیین

 15 دانه زغال اخته

 10 دانه آلبالو

   1 عدد کیوی فیله شده

  2 دانه توت فرنگی فیله شده      

   2 دانه تمشک

  2 قاشق غذا خوری برگ نعناع


موادلازم:برای ژلاتین

    125 میلی لیترآب

       1 بسته کوچک پودر ژلاتین

       2 قاشق غذاخوری شکر 

فررا با حرارت180 درجه سانتیگراد ویا 350 درجه فارنهایت روشن کنید.

طرزتهیه:

پودر شکر و آرد را با هم ترکیب کرده و وسط آن را یک گودی ایجاد کنید.نمک را هم اضافه و بعد کره سرد و خرد شده را به همراه رنده شده پوست لیمو توی گودی وسط آرد بریزید.


زرده تخم مرغ را هم اضافه و کم کم خمیر را با دست هم زده مخلوط کنید. تا خمیر صاف و یک دست شود.سپس خمیر را در سلفون بپیچید و به مدت یک ساعت در یخچال قرار دهید.پس از این زمان، با کمک وردنه، خمیر را به یک ورق حدود نیم سانتی متر پهن کنید .


با یک استوانه به قطر 8.5 سانتی متر با لبه مواج، 20 قالب بزنید و در قالب ها آماده شده پهن کنید و با دست خمیر را به شکل قالب فرم دهید و با چنگال توی خمیرها را سوراخ بزنید و در سینی فربچینید.در فر به مدت20-18 دقیقه قرار داده تا خمیرها پخته وطلایی شود. از فر خارج کرده و گذاشته تا سرد شود.


طرز تهیه: کرم کاستارد


شکر را با زرده های تخم مرغ در ظرفی بریزید و با همزن زده تا ترکیب و به رنگ روشن شود. سپس شیر را با وانیل توی ظرفی روی حرارت قرار داده تا فقط گرم شود.و بعد به زرده اضافه و هم زده تا کاملا با هم ترکیب شده و سپس آرد ذرت را توی مخلوط زرده بریزید و هم بزنید تا یکدست و صاف شده ،ترکیب را دوباره روی بخار آبجوش گذاشته هم زده تا گرم و غلیظ شده کنار گذاشته تا سرد شود.


مونتاژ شیرینی


دریک ماهی تابه، پودر ژله و دو قاشق غذا خوری شکر با 125 میلی لیتر آب ، را بریزید و روی حرارت گذاشته تا بجوش بیاید وذوب شفاف شود.از روی حرارت بردارید.


کرم کاستارد را دریک کیسه شیرینی بریزید و توی نانهای شیرینی را با کرم پر کنید و با میوها ها روی کرم را تزیین کنید.سپس با یک برس روی میوها را با ژله پوشش داده تا براق شود.در یخچال به مدت یک ساعت قراردهید.تا شیرینی ها سرد و بسته شود.

آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
Buy Website Traffic Cheap