فیله سوخاری با اسکواش کدو و سیب زمینی برشته شده

» فیله سوخاری با اسکواش کدو و سیب زمینی برشته شده

این غذا برگرفته شده از غذاهای عربی است که هم خوشمزه و هم پروتئین روزانه شما را تامین میکند و شما با ترکیباتی که در منزل دارید براحتی این غذا را آماده کرده و در کنار افراد خانواده با سبزیجات بخار پز شده و سالاد سرو کنید.


مواد لازم : برای 4 نفر


790 گرم سیب زمینی

 1/4 فنجان آرد همه منظوره

1/4 فنجان سس مایونز

120 گرم گیلاس گوجه فرنگی چار قاچ شده

    4 برش گوشت مرغ

    1 عدد تخم مرغ 

    1 فنجان پودر سوخاری

    1 حبه سیر

    1 عدد لیمو قاچ شده

    1 دسته جعفری

    2 قاشق غذا خوری خردل دیژون

    2 عدد کدو سبز نازک خلال شده

      فر را با حرارت 475 درجه فارنهایت ویا 240 درجه سانتیگراد روشن کنید.


طرز تهیه:

سیب زمینی را از درازا برش 3 سانتی زده و در سینی فر بچینید. کمی نمک ، فلفل ، روغن زیتون را روی سیب زمینی ها بپاشید. سینی را در فر قرار داده تا سیب زمینی ها برشته و طلایی شود.


گوجه فرنگی ،جعفری و کدو را با هم ترکیب کنید. سس مایونز، خردل، آب 2 قاچ لیمو وکمی از سیرله شده ، نمک و فلفل را با هم در ظرفی ترکیب کنید. کدو، گوجه فرنگی، جعفری، آب قاچ لیمو باقی مانده؛ نمک و فلفل و1/4 از سس را با هم در یک کاسه ترکیب کنید.


تخم مرغ را در یک کاسه متوسط زده تا صاف شود، آرد و پودر سوخاری را در 2 کاسه متوسط ​​جداگانه بریزید. مرغ را با نمک و فلفل مزه دار کرده وبعد مرحله اول در آرد ،در مرحله دوم تخم مرغ زده شده ، در مرحله سوم توی پودر

سوخاری بغلتانید.

در تابه کمی روغن بریزید و دو طرف فیله ها را در تابه گذاشته تا سرخ و طلایی شود. سیب زمینی و سس را در ظروف جداگانه بریزید و فیله های سرخ شده را هم با سالاد در ظرفی دیگر بریزید و در کنار هم سرو کنید.


آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
Buy Website Traffic Cheap